Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozšíření FITPARKU v Bartultovicích

9. 6. 2017

Rozšíření FITPARKU Bartultovice

Na podzim loňského roku byl na návsi v Bartultovicích vedle dětského hřiště vybudován FITPARK s 5 venkovními cvičebními stroji a 1 šlapadlem jako bonus.

V tomto týdnu byl FITPARK doplněn dalšími 3 cvičebními stroji, opět z řady CX v celokovovém a vandaluvzdorrném provedení s pevnou konstrukcí všech částí.

Jedná se stroje:

CX – 14 Sedy-lehy

Posilování a rozvoj břišních a zádových svalů

vv1.png

CX – 27 Veslování

Pomáhá posílit kardiovaskulární systém a funkci plic. Zvyšuje flexibilitu horních končetin a posiluje svaly ramen, hrudníku, břicha a zad

vv2.png

CX – 13 Šlapadlo dvojité s lavičkou

Posilování lýtkových a stehenních svalů, rehabilitace spodních končetin, obnovení svalových oslabení, zvyšování pohyblivosti kloubů. Zlepšuje krevní oběh a koordinaci nohou. Šlapadla jsou v různé vzdálenosti od dvojité lavičky – pro delší nohy a pro kratší nohy

vv3.png

Stroje dodala opět firma COLMEX s.r.o., která patří mezi největší dodavatele a výrobce venkovních posilovacích strojů a street workoutu.

Každý cvičební stroj má svou pevnou základnu. Na stroji cvičíte pouze se svou váhou nikoliv se závažím, a proto není FITPARK určen dětem. Do FITPARKU si může přijít zasportovat kdo chce a kdy chce. Jediným omezujícím faktorem je počasí.

Zveme vás všechny bez rozdílu místní příslušnosti, pohlaví, věku, váhy a cvičebních dovedností. Každý si najde to své. Co potřebujete je pouze chuť to zkusit a pak vytrvat.

vv4.png

více fotografií na http://bartultovice.rajce.idnes.cz