Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srnčí hody na Myslivecké chatě v Pitárné dne 12.srpna

14. 8. 2017

Srnčí hody na Myslivecké chatě v Pitárné dne 12.srpna

Všichni, kdo jsme navštívili letošní Srnčí hody, si je pochvalujeme a s námi i Myslivecký spolek LIŠÁK Vysoká. Počasí akci přálo, i když s přibývajícími večerními a nočními hodinami bylo nutno tělesnou schránku zahřívat jak z venku (k tomu sloužila velká vatra), tak i zevnitř. Tradiční myslivecká kuchyně opět slavila velký úspěch. Jelení svíčková, pečený divočák se zelím a knedlíkem, guláš, špízy, žebírka…výběr byl velmi rozmanitý, a každý si podle chuti mohl vybrat, a také, že si vybral, a to většinou i vícekrát.

Někteří návštěvníci již tradičně přicházeli pouze na myslivecké speciality, pak chvíli poseděli a odcházeli. Jiní zůstali na večerní zábavu s tancem. Po 22.hodině byla vylosována bohatá tombola a po ní pak už velká část návštěvníků, zejména ti, co tam byli s dětmi, odcházeli domů. Skalní a „silné jádro“ vydrželi tancovat do 02,00 hod., kdy skupina HOLUB ukončila hudební produkci. Pak už přišel na řadu jen úklid areálu a nejpozději v 03,00 hod. byli i ti největší opozdilci doma.

Myslivecké sdružení hlásí asi dosud největší návštěvnost. Akci navštívilo 322 platících návštěvníků, a to ještě několik desítek návštěvníků přišlo pouze na jídlo a vstupenky si nekoupilo.

Okusit myslivecké speciality budeme moci ještě na Sportovním dni nejen pro děti 26.srpna na hřišti v Pitárné a jinak zase za rok na hodech.

Děkujeme mysliveckému spolku LIŠÁK Vysoká za zdařilou akci.