Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny pomalu končí

14. 8. 2016

Prázdniny pomalu končí

Před námi je poslední čtvrtina prázdnin a jak naše obec, tak i obce okolní, na tuto dobu připravily jak pro děti, tak i pro dospělé, velmi rozmanitý program.

Již příští sobotu – 20. srpna - pořádá myslivecký spolek LIŠÁK Vysoká na své myslivecké chatě v Pitárné Srnčí hody. Od 14,00 hod. si můžete dát rozmanité delikatesy, jako je svíčková s knedlíkem, pečený divočák se zelím, špízy…k tomu dobré točené pivo a jiné. Chybět nebude ani tombola a živá hudba. Většina pravidelných návštěvníků této akce přichází s kastrůlky, ešusy a podobně vybaveni, aby si „dobrůtky“ odnesli i domů.

Fotbalistům FK Vysoká - Pitárné v sobotu 20. srpna začíná první zápas (ale 3. kolo) podzimní části sezóny 2016/2017 utkáním ve Vrbně pod Pradědem.

V tuto sobotu pořádají akce i okolní obce:

Ve Slezských Rudolticích se od 9,30 hod. konají u Zámku 4. Dožínky a na Zámku v Linhartovech se ve 20,00 hod. můžete zúčastnit Noční prohlídky zámku na téma Pravěk. Čeká vás osvětlení zámku 8.000 svíčkami, dobroty na grilu a ohňostroj.

Na středu 24. srpna je naplánováno veřejné zasedání zastupitelstva obce Vysoká.

Další sobotu - 27. srpna – pořádá obec Vysoká a FK Vysoká – Pitárné Sportovní odpoledne pro děti. Letos bude celou 3 hodinovou akci řídit najatá agentura, proto přijďte s dětmi včas (plakáty dosud nejsou vyvěšeny).

Na Zámku ve Slezských Rudolticích 27. srpna od 13,00 hod. pořádají pro děti Strašení na zámku.

Sdružení obcí Osoblažska dne 3. září od 12,30 hod. pořádá v Parku u Sportovního areálu v Osoblaze již 5. ročník gastrofestivalu Ochutnej Osoblažsko.

Nabídka je rozmanitá, určitě si některou z akcí vyberete. Přeji dobrou zábavu a příznivé počasí.