Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní setkání seniorů 13.10.2017

15. 10. 2017

Podzimní setkání seniorů 13.října 2017

Po půl roce se opět naši senioři sešli v pátek v 16 hod. v Kulturním domě v Pitárné, aby společně oslavili Mezinárodní den seniorů (1.října) a Světový den venkovských žen (15.října) a také aby se pozdravili se sousedy, dozvěděli se, co je nového a pobavili se.

O program se postarala Podbeskydská agentura Mořkov. V pořadu Písničky našeho mládí k poslechu i k tanci hrál harmonikář, klávesista a zpěvák Fanoš z Veřovic. Spolu s partnerem hráli hlavně dechovku a většině se jejich výkon velmi líbil. Pořad moderoval PhDr. Vítězslav Černoch, který přidal i historku svého setkání se slovenským hercem Vlado Chudíkem.

Kulturní komise a paní starostka se postaraly o občerstvení, ale návštěva byla pouze poloviční, než bývá obvykle. Buď seniory zastrašilo datum konání PÁTEK TŘINÁCTÉHO nebo se rozhodli po nevydařeném babím létě si užít současné slunné tereziánské léto a dohnet vše co na zahrádkách zanedbali.

Z fotografií uveřejněných na http://bartultovice.rajce.idnes.cz je parné, že se jako vždy zúčastnilo „tvrdé jádro“, jehož členové se jednak nechali bavit programem, ale i sami mezi sebou.

Jako vždy poděkování kulturní komisi, zastupitelstvu obce a paní starostce.