Jdi na obsah Jdi na menu
 


2019-Jarní setkání seniorů a oslavy MDŽ 15.března

17. 3. 2019

2019-JARNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ A OSLAVY MDŽ-15.BŘEZNA

V pátek odpoledne se po roce opět konalo setkání seniorů v Kulturním domě v Pitárné (podzimní setkání 2018 se nekonalo vzhledem komunálním volbám) spojené s oslavou MDŽ. Cca 70 občanů přivítala starostka paní Marcela Bláhová a pak se již slova ujal imitátor a moderátor Petr Stebnický z Ostravy, který odpolední program moderoval, imitoval hlasy zejména známých herců a politiků a vždy přidal nějaký ten vtip. Nejprve vystoupily děti z mateřské školy se svým tanečně pohybovým programem, písničkami a říkankami o jaru, končící zimě, přírodě a maminkách. Bylo vidět, že pilně cvičily a od předvánočního vystoupení se moc a moc zlepšily. Odměněny byly potleskem a sladkými balíčky. Po mezihře imitátora Petra Stebnického vystoupil kouzelník, iluzionista a bavič v jedné osobě (jak o sobě tvrdí na své webové stránce) Stanislav Jílek z Pardubického klubu kouzel a magie a za pomoci asistentů z publika i Petra Stebnického předvedl několik velmi povedených čísel. Pak se již odpoledne změnilo v podvečer a pódium na skoro 3 hodiny patřilo hudební skupině H&Music, jinak již našim dobrým známým manželům Hudeczkovým, kteří se v poslední době účastní všech našich akcí. Při jejich vystoupení jsme si zazpívali i zatancovali – mělo by to být spíše v ženském rodě, protože mužských tanečníků se jako vždy nedostávalo, ale ženy si umí poradit.

Kdo přišel na setkání s tím, že se bude bavit, tak se bavil. Ostatní bohužel…

Kolem půl osmé byly již všechny chlebíčky a zákusky snědeny, víno bílé i červené vypito, kytičky rozdány a sál se začal pomalu vyprazdňovat…tak snad zase na podzim.

Děkujeme místostarostce paní Lence Budínské, která akci organizovala, zastupitelstvu obce, jehož někteří členové vypomáhali s občerstvením a úklidem a paní starostce, že na nás seniory všichni myslí.

 

Foto na   https://bartultovice.rajce.idnes.cz/2019-Jarni_setkani_senioru-15.brezna